Nowości - SIERPIEŃ

       A właściwie to nowości sierpnia i września. Nigdy nie pomyślałabym, że coś takiego jak zakupy, a tym bardziej kosmetyczne zakupy,...

makijaż, hakuro, pędzle do makijażu, nowości sierpnia

       A właściwie to nowości sierpnia i września. Nigdy nie pomyślałabym, że coś takiego jak zakupy, a tym bardziej kosmetyczne zakupy, trafią na tego bloga. Bo to trochę taka głupota, chwalić się tym co się kupiło. Ale co tam! Teraz wszyscy to robią, więc dlaczego ja miałabym tego nie robić?

    Moja cera zawsze była problematyczna. Przez całe swoje krótkie życie odwiedziłam chyba wszystkich dermatologów
w moim mieście, zjadłam mnóstwo antybiotyków i wypróbowałam chyba wszystkie maści na trądzik. I działało, dopóki to wszystko brałam. Gdy przestałam, problem powracał. Oczywiście też nie interesował mnie skład produktu czy nawet to do jakiej cery był przystosowany. Ot, po prostu brałam to co było pod ręką i nie obciążało za bardzo mojej kieszeni. Trzy lata temu jednak, coś we mnie pękło, zaczęłam szukać w internecie informacji na temat pielęgnacji cery trądzikowej. Dziś stwierdzam, że to był bardzo dobry pomysł. Szkoda tylko, że nie zrobiłam tego wcześniej. Moja cera zdecydowanie się poprawiła, zniknęły przebarwienia, nie jest już przesuszona. Owszem czasami też pojawiają się jakieś drobne wypryski, ale i tak uważam że osiągnęłam sukces. Na zdjęciu moje dwa ulubione kremy i żel do mycia twarzy, który dopiero będę testować.

Maseczki lubiłam od zawsze i w tym miesiącu testuję maseczkę oczyszczającą PEEL OFF z Mariona, maseczkę drożdżową z firmy Soraya, maseczkę oczyszczającą z Ziaji i maseczkę intensywnie nawilżającą z Floslek.

Maska do włosów z Biovax to chyba jedyna maska/odżywka, którą moje włosy akceptują. Miałam już wcześniej maskę z tej firmy do włosów wypadających i była genialna!
Koniecznie napiszcie mi na dole w komentarzach czy używałyście któregoś z tych kosmetyków i jak sprawdził się on u Was. 

Zobacz także

0 komentarze

Regulamin komentowania:
1. Nie przeklinamy.
2. Nie obrażamy autora bloga i osób komentujących.
3. Komentarze zawierające linki do innych blogów zostaną usunięte.
4. Wszelki spam, żebranie o lajki, obs za obs również zostaną usunięte.

Dziękuję za komentarz :)

INSTAGRAM