Święta, święta

Dzisiaj piszę do Was z mojego rodzinnego miasta i na wstępie chciałabym przeprosić Was za to, że nie dodałam ostatnio żadnej notki. Mia...


Dzisiaj piszę do Was z mojego rodzinnego miasta i na wstępie chciałabym przeprosić Was za to, że nie dodałam ostatnio żadnej notki. Miałam zrobić to w trakcie mojego wyjazdu, ale totalna ze mnie gapa, bo po prostu pomyliłam karty do aparatu. Mam nadzieję, że nie obrazicie się jeśli ten post pojawi się z drobnym poślizgiem.  

Od stycznia mam zamiar wprowadzić kilka zmian. Jak już pewnie zauważyliście, nazwa fanpage'a na facebook'u została zmieniona. Ma to związek ze sklepem, który prowadzę na pakamera.pl. Chciałam, żeby sklep i fanpage miał jednolitą nazwę, dzięki temu łatwiej będzie go znaleźć ewentualnym klientom. 

Od stycznia (jeszcze nie wiem dokładnie czy od początku, czy może od jego połowy) ten blog przestanie istnieć. Wszystkie posty zostaną przeniesione na nowego bloga i tam będę się udzielać. Oczywiście o zmianach będę informować na bieżąco. Dla nowego bloga zostanie stworzony oddzielny fanpage. Blog nie będzie już połączony ze stroną KIBO studio. Wszystko po to żeby nie wprowadzać zbędnego zamieszania.

Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję i będziecie ze mną tak jak do tej pory.

Na zakończenie życzę Wam spokojnych i zarazem wesołych świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wam aby te święta były spędzone w rodzinnym gronie, w uśmiechu i cudownej świątecznej atmosferze.


Zobacz także

0 komentarze

Regulamin komentowania:
1. Nie przeklinamy.
2. Nie obrażamy autora bloga i osób komentujących.
3. Komentarze zawierające linki do innych blogów zostaną usunięte.
4. Wszelki spam, żebranie o lajki, obs za obs również zostaną usunięte.

Dziękuję za komentarz :)

INSTAGRAM