TOP 5 filmów do obejrzenia w Walentynki!

Jedni nie lubią tego święta, uważając je za komercyjne i niepotrzebnie reklamowane przez media na każdym kroku. Inni z kolei uwielbiaj...

filmy, walentynki, komedie romantyczne, top 5

Jedni nie lubią tego święta, uważając je za komercyjne i niepotrzebnie reklamowane przez media na każdym kroku. Inni z kolei uwielbiają ten dzień i bezzwłocznie rezerwują stoliki w romantycznych restauracjach, kupują prezenty lub wybierają się do kina. Dla mnie 14 lutego do dzień jak każdy inny, ale lubię sobie czasami usiąść i pooglądać jakieś romansidło, dlatego postanowiłam przygotować listę  5 filmów, które warto obejrzeć w Walentynki.


  1. Czas na miłość

Świetny film, który łączy w sobie gatunki komedii, romansu i Sci-Fi. Opowiada o młodym chłopaku Timie Lake, który kończąc 21 lat dowiaduje się od swojego ojca, że mężczyźni w jego rodzinie mają dar cofania się w czasie. Tim może zmieniać to co stało się już w jego życiu, ale również może wpływać na swoją przyszłość. Podróżując do Londynu poznaje Mary i wykorzystując swój dar robi wszystko aby utrzymać ją przy sobie, i jednocześnie uniknąć niezręcznych sytuacji. 2. 50 pierwszych randek

Sympatyczna komedia o weterynarzu mieszkającym na Hawajach, który wypoczywa na wyspie w towarzystwie kobiet. Po raz pierwszy zakochuje się  kiedy poznaje Lucy – dziewczynę, która po wypadku cierpi na częste utraty pamięci i nie pamięta niczego z poprzedniego dnia. Henry postanawia spotykać się z Lucy codziennie, mając nadzieję, że pewnego dnia dziewczyna przypomni go sobie i odwzajemni jego uczucie.


3. Sex story

Tematem jakim są „friends with benefits” ta pozycja kojarzy mi się trochę z filmem „To tylko seks”, ale ten film również warto obejrzeć, chociażby ze względu na obsadę. Emma i Adam przypadkowo spotykają się po latach na imprezie. Ona lubi seks, ale nie akceptuje związków, on zupełnie je odrzucił po tym jak jego była partnerka zaczęła spotykać się z jego ojcem. Oboje decydują zostać przyjaciółmi z przywilejami.


4. LOL

Film bardziej przypadnie do gustu nastolatkom ze względu na obsadę, ale myślę że warto go obejrzeć ponieważ porusza takie tematy jak miłość, seks, narkotyki i związek matka – córka. Opowiada o dziewczynie Loli, która wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rozstaje się ze swoim chłopakiem. Nie rozpacza jednak długo i angażuje się w związek ze swoim najlepszym przyjacielem. Lola ma coraz większe problemy w szkole, zaczyna eksperymentować z narkotykami, a w tym wszystkim nie pomaga jej konflikt z samotnie wychowującą ją matką.


5. Prosto w serce


Alex lata świetności na scenie ma już dawno za sobą. Zarabia na życie występując na festynach i w parkach rozrywki. Dostaje jednak szansę powrotu na dużą scenę. Młoda piosenkarka Cora proponuje mu współpracę przy nowym utworze. Alex staje przed dużym wyzwaniem, ponieważ nigdy nie pisał tekstów, a ostatnią piosenkę stworzył lata temu. Poznaje Sophie, której talent do układania tekstów staje się inspiracją dla piosenkarza.


To chyba już wszystko co dla Was dzisiaj przygotowałam. Znacie jakieś komedie romantyczne godne polecenia? Chętnie poczytam o tym w komentarzach :)

Zobacz także

1 komentarze

  1. Oglądałam wszystkie, ale jakoś żaden nie pozostał mi na dłużej w pamięci.

    OdpowiedzUsuń

Regulamin komentowania:
1. Nie przeklinamy.
2. Nie obrażamy autora bloga i osób komentujących.
3. Komentarze zawierające linki do innych blogów zostaną usunięte.
4. Wszelki spam, żebranie o lajki, obs za obs również zostaną usunięte.

Dziękuję za komentarz :)

INSTAGRAM