Linki godne polecenia - Luty

Początek marca, jeszcze około 20 dni do kalendarzowej wiosny. Nie wiem jak Wy, ale ja się cieszę. W końcu będę mogła wyjść z domu, nie wyglą...

Początek marca, jeszcze około 20 dni do kalendarzowej wiosny. Nie wiem jak Wy, ale ja się cieszę. W końcu będę mogła wyjść z domu, nie wyglądając przy tym jak Eskimos.

W ogóle postanowiłam stworzyć comiesięczną serię „linków godnych polecenia”, którą już prawdopodobnie znacie z innych blogów. Jeszcze nie wiem czy mi się to uda, bo jeśli chodzi o jakieś cykle to jestem w tym totalnie do kitu, bo on nich najnormalniej w świecie zapominam. Ale będę się starać. Obiecuję :)

Dzisiaj mam dla Was tylko kilka linków, bo przez cały miesiąc nie szczególnie miałam czas siedzieć na necie. Wiecie ferie i te sprawy. No i w międzyczasie przenosiłam się ze starego kompa na nowy, więc nie wiele udało mi się zebrać. A Wy co ciekawego znalazłyście w necie w tym miesiącu?

http://styledigger.com/2016/02/rzeczy-ktorych-zwykle-mamy-za-duzo-czyli-lekcje-z-przeprowadzki.html- Joanna pisze o rzeczach, których mamy za dużo i dowiadujemy się o nich dopiero w trakcie przeprowadzki. Ostatnio przeprowadzając się sama zobaczyłam ile rzeczy zachomikowałam i właściwie jak wiele z nich nie używam.
https://www.youtube.com/channel/UC83z1F6QQEnYlO4NzCCKz-gkanał na youtubie Andrzeja Tucholskiego. Niezwykle dużo porad, ciekawostek i inspiracji!
https://www.youtube.com/watch?v=j3Yt0uKT4is– Krzysztof Gonciarz i jego tutoriale do Adobe Premiere Pro. Dzięki jego filmom mogę teraz nagrywać dla Was!
http://www.jestrudo.pl/jak-zarabiac-na-zdjeciach/Natalia Sławek pisała o tym jak zarabiać na zdjęciach na portalach typu shutterstock
http://www.agar.io– jesteś kulką i zjadasz mniejsze kulki od siebie. Niesamowicie wciąga!

http://oszczednicka.pl/ - Alicja pisze o finansach i oszczędzaniu. To ona zmotywowała mnie do ogarnięcia swojego budżetu domowego :)

Zobacz także

0 komentarze

Regulamin komentowania:
1. Nie przeklinamy.
2. Nie obrażamy autora bloga i osób komentujących.
3. Komentarze zawierające linki do innych blogów zostaną usunięte.
4. Wszelki spam, żebranie o lajki, obs za obs również zostaną usunięte.

Dziękuję za komentarz :)

INSTAGRAM