Linki godne polecenia - Marzec

W poprzednim miesiącu przygotowałam dla Was pierwszy wpis, w którym polecam to co udało mi się przeczytać. Nie zdawałam sobie sprawy jak tru...


W poprzednim miesiącu przygotowałam dla Was pierwszy wpis, w którym polecam to co udało mi się przeczytać. Nie zdawałam sobie sprawy jak trudno jest wybrać te kilka linków i przede wszystkim pamiętać o ich zapisaniu. Jednak nie poddaję się, bo ta seria bardzo mi się podoba i mam zamiar dalej ją kontynuować. W tym miesiącu również mam dla Was kilka linków, które udało mi się zapamiętać. Mam nadzieję, że coś z tej listy będzie dla Was przydatne.

http://www.jestrudo.pl/trendy-w-fotografii-2016/- Natalia pisała o trendach na instagramie. Niektóre z nich bardzo przypadły mi do gustu i sama mam zamiar je wykorzystać.

http://andrzejtucholski.pl/2016/autorzy-polecaja-autorow-zgloszenia-share-week-2016/- piąta edycja SHARE WEEK pojawiła się na blogu Andrzeja. W tym roku po raz pierwszy biorę w nim udział na moim drugim blogu.

http://www.jestrudo.pl/dbac-o-sprzet-fotograficzny/- kolejny świetny wpis Natalii o tym jak dbać o sprzęt fotograficzny, aby posłużył nam jak najdłużej.

http://www.alabasterfox.pl/gdzie-szukac-inspiracji-do-zdjec/przestawia 15 sposobów na znalezienie fotograficznych inspiracji

https://www.instagram.com/karola.about_/przepiękny profil na instagramie, który śledzę już od dobrych kilku tygodni. Warto zajrzeć!


Na dzisiaj to już wszystko. Nie jest tego dużo, bo niestety jestem zapominalska jeśli chodzi o zapisywanie linków. Będę jednak nad tym pracować :). Jaki artykuł ostatnio przykuł Waszą uwagę?

Zobacz także

0 komentarze

Regulamin komentowania:
1. Nie przeklinamy.
2. Nie obrażamy autora bloga i osób komentujących.
3. Komentarze zawierające linki do innych blogów zostaną usunięte.
4. Wszelki spam, żebranie o lajki, obs za obs również zostaną usunięte.

Dziękuję za komentarz :)

INSTAGRAM