Linki godne polecenia - Kwiecień

Kolejny miesiąc minął, następny przed nami. Ja od zeszłej środy mam majówkę, aż do niedzieli 8 maja, więc jaram się na maksa, bo w końcu nad...

Kolejny miesiąc minął, następny przed nami. Ja od zeszłej środy mam majówkę, aż do niedzieli 8 maja, więc jaram się na maksa, bo w końcu nadrobię zaległości związane z blogiem, szkołą i resztą. A przynajmniej mam taką nadzieję. Dzisiaj mam dla Was kolejny zestaw ciekawych linków, które udało mi się zapisać w Kwietniu. Mam nadzieję, że coś Was zainteresuje.


http://vademecumblogera.pl/2016/04/7-bledow-ktore-moze-tez-spowalniaja-rozwoj-twojego-bloga.html- Beata Redzimska wskazuje siedem błędów, które mogą spowolnić rozwój twojego bloga. Ja niestety wyhaczyłam dwa błędy z tej listy, które popełniam i jak zawsze usprawiedliwiam się brakiem czasu.

http://www.jestrudo.pl/fotografia-flat-lay/- Natalia tłumaczy jak krok po kroku wykonać idealne zdjęcie z perspektywy lotu ptaka, które robią ostatnio furorę na instagramie. Sama uwielbiam takie fotki i często dodaję takie na swój profil na insta.

http://styledigger.com/2016/04/maffashion-jemerced-czyli-sie-musi-konczyc.htmlJoanna pisała o swoich obserwacjach dotyczących zjawiska nakręcania chorobliwej konkurencji między blogerkami, aktorkami i innymi twórcami.

http://www.mypinkplum.pl/2016/04/dobieranie-typografii-na-bloga.htmlTen wpis powinien obowiązkowo przeczytać każdy, kto tworzy w internecie, a zwłaszcza blogerzy. Czyli o dobieraniu typografii na bloga.

Z blogów to chyba było by na tyle. Ostatnio mam ogromnego bzika na punkcie filmów Krzyśka Gonciarza. O ile jego kanał "Zapytaj beczkę" uważam za głupi, tak ten, w którym pokazuje swoje życie w Japonii jest naprawdę warty uwagi. Jego filmy można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/user/wybuchajacebeczki/videos

O fajnych rzeczach mówi też na swoim kanale Andrzej Tucholski. Chyba dwa razy obejrzałam całą jego playlistę. Polecam zajrzeć, bo jego filmy dają niesamowitego kopa do działania :)https://www.youtube.com/user/andrzejTucholski/videos


Na dzisiaj to tyle, lecę nadrabiać seriale, czytać książki i generalnie odpoczywać. W końcu majówka! Trzymajcie się :)

Zobacz także

0 komentarze

Regulamin komentowania:
1. Nie przeklinamy.
2. Nie obrażamy autora bloga i osób komentujących.
3. Komentarze zawierające linki do innych blogów zostaną usunięte.
4. Wszelki spam, żebranie o lajki, obs za obs również zostaną usunięte.

Dziękuję za komentarz :)

INSTAGRAM