Co można zrobić z rolki po papierze toaletowym?

Ostatni projekt DIY pojawił się na blogu jakoś na początku Października ubiegłego roku, więc myślę, ze to najlepszy czas aby zrobić coś ...

rolka po papierze toaletowym, diy, zrób to sam, wylegarnia pomyslow

Ostatni projekt DIY pojawił się na blogu jakoś na początku Października ubiegłego roku, więc myślę, ze to najlepszy czas aby zrobić coś nowego. W końcu tn blog z założenia miał być skarbnicą takich projektów. Od jakiegoś czasu to zaniedbalam, ale postanowiłam, że w tym roku postaram się opublikować taki wpis minimum raz w miesiącu. 

Dzisiaj przychodzę do Was z projektem, którego wykonanie nie zajmuje nawet 5 minut! No chyba, że postanowiliście go jakoś szczególnie udekorować ; ). Postaram się też dodać filmik instruktażowy na youtuba, ale to może zająć mi kilka dni.
...Materiały…

To co potrzebujemy do zrobienia naszego stojaka to rolka po papierze toaletowym lub ręczniku papierowym, nożyczki i jakiś ołówek lub flamaster. Stojak możecie ozdobić kredkami, dekoracyjną taśmą, papierem kolorowym – generalnie czym dusza zapragnie i jak daleko posunie się Wasza wyobraźnia ; )Pierwsze co musimy zrobić to narysować poziomą linię w połowie wysokości naszej rolki. Najwygodniej Wam będzie jak rolkę najpierw spłaszczycie. 

Później dodajemy łuk od prawej górnej części rolki, aż po kreskę, którą narysowaliśmy wcześniej. Narysowany łuk przedłużamy o 0,5-1cm. Obok rysujemy kolejną kreskę tak jak na zdjęciu.
Teraz wycinamy całość, a kreski te przedłużone przecinamy i zaginamy do środka. 
Na koniec dekorujemy stojak według uznania i nasz projekt jest skończony.


 A poniżej efekt końcowy. Jak Wam się podoba? 

Zobacz także

0 komentarze

Regulamin komentowania:
1. Nie przeklinamy.
2. Nie obrażamy autora bloga i osób komentujących.
3. Komentarze zawierające linki do innych blogów zostaną usunięte.
4. Wszelki spam, żebranie o lajki, obs za obs również zostaną usunięte.

Dziękuję za komentarz :)

INSTAGRAM